Pic1 Innowacyjne i pewne chłodzenie

Pic3 Innowacyjne i pewne chłodzenie jest nieodłączną częścią Państwa nowoczesnej codzienności w hotelarstwie i gastronomii oraz kluczem do sukcesu. Wyroby masarskie, produkty mleczne, ryby, pieczywo lub napoje - wymagają indywidualnego podejścia. Urządzeniachłodnicze Vissmanna komory, lodówki, zamrażarki odznaczają się wielofunkcyjnym chłodzeniem i znakomitą jakością znaną na całym świecie od dziesięcioleci.

Innowacyjne i pewne chłodzenie

W nowoczesnym przechowywaniu produktów wymagających chłodzenia zarówno w ramach prowadzonej działalności gospodarczej jak i w gospodarstwie domowym nie można zrezygnować z optymalnie chłodzonej spiżarni.

V_logo Świetne rozwiązanie dla gastronomii

W hotelarstwie i gastronomii niezwykłą rolę odgrywają skutecz- ne i wydajne procesy robocze, krótkie drogi pokonywane przez produkty oraz szybkość i nieskomplikowane przechowywanie towarów wymagających zapewnienia niskich temperatur.

Przechowywane towary muszą być łatwo i szybko dostępne. Różne artykuły spożywcze i napoje wymagają często różnych temperatur przechowywania, aby zawarte w nich witaminy nie uległy rozkładowi a wszystko pozostało świeże i trwałe.

Wszystko to jest niezwykle ważne w przechowywaniu towarów. Obojętnie czy jest to wielka kuchnia z miejscem na urządzenia chłodnicze i mrożące, czy też mała i gustowna kuchnia.

Świetne rozwiązanie dla gastronomii

Pic2 Utrzymanie higieny w chłodzeniu szybko psujących się produktów jest najważniejszym czynnikiem prowadzącym do tego, aby produkty jak najdłużej zachowały swoją świeżość.

Ponadto równie ważną i niezmienną zasadą dotyczącą przechowywania w urządzeniach chłodniczych jest ochrona przed niebezpiecznymi bakteriami takimi jak Salmonella. Viessmann oferuje dzięki swoim rozwiązaniom nowy standard w technice chłodzenia pozwalający zachować higienę na najwyższym poziomie, abyście zawsze mieli Państwo pewność, że Państwa towary i produkty pozostaną świeże.

Pic4
Rozwiązania chłodnicze charakteryzujące się maksymalnym
wykorzystaniem przestrzeni i zapewniające
elastyczne zaspokojenie wszelakich potrzeb.

Pic5 Przemyślany w najmniej- szych szczegółach: renomo- wana marka Viessmann prze- konuje nas nie tylko innowacjami nowoczesnej techniki chłodzenia, ale także precyzyjnymi koncepcjami w zakresie funkcjonalnych rozwiązań w dziedzinie regałów chłodniczych.

Wytrzymały system regałów Rega Stabio oferuje dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów ze stali nierdzew- nej najwyższą wytrzymałość materiału a gładka powierz- chnia sprawia, że regał czyści się łatwo i przyjemnie.
System regałów Almo Rega wykonany z lekkiego aluminium o dobrej jakości nadaje się w szczególności do chłodzenia towarów suchych, do których trzeba zagwarantować dostęp z każdej strony.

Zamykane z użyciem wsuwanych zamków między ramami regału a belkami nośnymi zapewniają precyzyjne bezpieczeństwo eksploatacji. Wysokiej jakości anodowanie powierzchni gwarantuje najlepszą odporność na korozję.
System regałów Rega Ferro z cynkowanej ogniowo stali jak i różnego rodzaju wkłady zapewniające bardzo szerokie spektrum zastosowania poszerzają naszą ofertę produktową. Systemy regałów Viessmann zgodne są oczywiście z programami czyszczenia HACCP.

Lodówki przemysłowe FLEX-COOL

Lodówk i przemysłowe Viessmann przekonują przede wszystk im swoją profesjonalną jakością i niesamowitą wydajnością. Wysoka jakość komponentów chłodząc ych gwaran tuje równomierny rozk ład temperatur y we wnętrzu lodówki.
Przestrzenne rozmiar y wnętrza lodówk i jak i duża elastyczność w zak resie podziału wnętrza lodówk i powodują, że lodówk i Viessmann FLEX- COOL stają się gwarancją zachowania świeżości produktów dla profesjonalistów.
Najwyższe wymagania w zak resie wzornictwa i estetyk i zapewniają per fekc yjne dopasowanie się lodówek przemysłowych Viessmann do Państwa wnętrz. Wsz ystk ie modele lodówek zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz wykonane są z surowców najwyższej jakości i przekonują dodatkowo doskonałymi cechami charakteryzującymi ich wnętrza (np. komfor towym i prostym cz yszczeniem oraz maksymalnym wykorz ystaniem powierzchni). Lodówk i przemysłowe Viessmann są idealnym uzupełnieniem profesjonalnego wyposażenia przede wsz ystk im ze względu na dużą wszechstronność, od zamrażalników do czekolady po k limatyzowaną szafę na śmietanę.


Pic6Aby pozostać konkurencyjnym nie można odstąpić od ciągłego udoskonalania produktów. Pomagamy Państwu indywidualnymi projektami wykorzystać istniejącą powierzchnię i zoptymalizować przepływ towaru.

Pic7Lodówk i przemysłowe Viessmann przekonują przede wszystk im swoją profesjonalną jakością i niesamowitą wydajnością. Wysoka jakość komponentów chłodząc ych gwaran tuje równomierny rozk ład temperatur y we wnętrzu lodówki.

Pic8Przemyślany w najmniejszych szczegółach: renomowana marka Viessmann przekonuje nas nie tylko innowacjami nowoczesnej techniki chłodzenia, ale także precyzyjnymi koncepcjami w zakresie funkcjonalnych rozwiązań w dziedzinie regałów

Pic9Powłoka proszkowa Viessmann SilverProtec® urządzeń i agregatów chłodzących oferuje aktywną i długotrwałą ochronę przed mikroorganizmami aż po trudno dostępne w czasie standardowego czyszczenia szczeliny.

PARTNERZY: KLIMA-THERM | ELEKTRONIA SA | IGLOTECH | CENTRUM ZAOPATRZENIA CHŁODNICTWA | ALFACO | WIGMORS | GECO | EKOKLIMAX | SIKLA | JBG2 Useo